Останні Новини

Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт по вул.Авіаторів (Попова), 65
  9 травня 2023

У зв`язку з ліквідацією пориву водопроводу  по вул.Авіаторів (Попова), 65 ,   9 травня 2023 р.  з 9-00 до 16-00 год  буде припинено водопостачання  на будинки по вул.Велика Закузьминська, Коцюбинського, Ченцових (В.Котика), Свободи, Попова 65.Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького
  6 березня 2023

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького, 32,     07.03.2023 року   з   9-00 до 17-00 буде припинення водопостачанняна будинки №№ 15 - 45 по вул.Острозького та будинки №№ 1 - 27 по вул.Сагайдачного.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Надаємо послуги екскаватором-навантажувачем JCB
  20 лютого 2023

КП“Водоканал” надає послуги високопродуктивною спецтехнікою -екскаватором-навантажувачем марки JCB3CX SITEMASTER :розробка ґрунту;формування котлованів ;навантаженняі переміщення на невеликі відстані сипучих матеріалів;викопування траншей, ровів;розчищення ділянок, включаючи вирівнювання рельєфу місцевості;розпушування ґрунту,  дроблення твердих скелястих порід;розкривні операції...


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ У 2023 РОЦІ


Повідомлення про намір КП  «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради здійснити зміну діючих тарифів у 2023 році на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2023 рік.

На сьогодні діючі тарифи на підприємстві затверджені рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 09 грудня 2021 року № 426 , дане рішення набуло чинності з 01 січня 2022 року  у розмірі:

 • на централізоване водопостачання – 26 грн 89 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ ),
 • на централізоване водовідведення –  24 грн 62 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ ).

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до відповідно до Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. №291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», яким передбачено, що «ліцензіат подає уповноваженим органам щороку до 20  серпня заяву про встановлення тарифів та розрахунки тарифів за встановленими формами з підтвердними матеріалами та документами, що використовувалися  для розрахунків» ; Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р. № 239          «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, подання для їх встановлення».

Збільшення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік спричинене зростанням складових витрат, а саме, на оплату праці з відрахуваннями на соціальні заходи відповідно до зростання рівня оплати праці в Україні, на електропостачання, на придбання реагентів для очищення води та обеззараження стоків, а також інших матеріалів для експлуатаційних та ремонтних потреб, на оплату послуг з ремонту, технічного обслуговування обладнання та автотранспорту.

 Вартість електроенергії зросла на 49 %. В діючому тарифі у 2022 р.  врахована вартість електроенергії за 1 кВт. год по ціні 3,575 грн (з ПДВ) , а в плановому тарифі – 5,317 грн/кВт. год ( з ПДВ ).

Загальні витрати паливо-мастильних матеріалів зросли вдвічі за рахунок росту цін на паливо мастильні матеріали. Вартість бензину в діючому тарифі становить 29 грн за 1 л – в плановому на 2023 рік 51 грн за 1 л, аналогічно диз паливо з 27,95 грн до 57 грн.

  Матеріальні витрати зросли на 70,3 %, за рахунок збільшення ціни на реактиви, реагенти, спецодяг, запчастини, матеріали  та інші матеріальні ресурси.

Розрахунковий (планований) тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2023 рік складає:, вартість метра кубічного води та стоків разом – 58,64 грн з ПДВ , в т. ч.

 •    централізоване водопостачання – 31,18 грн за 1 куб. м з ПДВ ;
 •    централізоване водовідведення – 27,46 грн. за 1 куб. м з ПДВ

Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими на 1 куб. м централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.


Діючий

тариф

( з ПДВ )

Плановий тариф на 2022 рік  ( з ПДВ )

Рівень підвищення 

тарифів


грн.

грн.

грн.

%

Централізоване водопостачання

26,89

31,18

+4,29

15,95

Централізоване водовідведення

24,62

27,46

+2,84

11,54

Разом

51,51

58,64

+7,13

13,84


Зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення приймаються у письмовій формі протягом 7 днів з  8 вересня 2022 р., з дня розміщення цього повідомлення у друкованих засобах масової інформації. за поштовою адресою: КП «Водоканал», вул.  Рудяка, 19, м. Старокостянтинів, або електронною адресою: skwater@ukr.net

Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення наведена за посиланням:структура тарифів на 2023р.pdf


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: