Останні Новини

Звернення до споживачів
  18 липня 2024

Шановні споживачі послуг КП «Водоканал»Ми звертаємось до вас з проханням вчасно розраховуватись за надані нашим підприємством послуги. Станом на 1 липня 2024 року  населення заборгувало КП «Водоканал»  5549,4 тис. гривень.Наше підприємство йде назустріч тим, хто в силу тих, чи інших причин, не має можливості вчасно розраховуватися за послуги та проводить реструкту...


Повідомлення про намір КП «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
  18 липня 2024

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05...


Ремонтні роботи по вул. Авіаторів
  5 липня 2024

У зв'язку із проривом водопровідної мережі буде відсутнє водопостачання 06.07.2024 року з 00:00 по 15:00 по вулиці Авіаторів 2, 4,  4/1, 4/2, 4/3, 6.Просимо вибачення за тимчасові незручності. 


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ У 2023 РОЦІ


Повідомлення про намір КП  «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради здійснити зміну діючих тарифів у 2023 році на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2023 рік.

На сьогодні діючі тарифи на підприємстві затверджені рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 09 грудня 2021 року № 426 , дане рішення набуло чинності з 01 січня 2022 року  у розмірі:

 • на централізоване водопостачання – 26 грн 89 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ ),
 • на централізоване водовідведення –  24 грн 62 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ ).

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до відповідно до Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. №291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», яким передбачено, що «ліцензіат подає уповноваженим органам щороку до 20  серпня заяву про встановлення тарифів та розрахунки тарифів за встановленими формами з підтвердними матеріалами та документами, що використовувалися  для розрахунків» ; Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р. № 239          «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, подання для їх встановлення».

Збільшення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік спричинене зростанням складових витрат, а саме, на оплату праці з відрахуваннями на соціальні заходи відповідно до зростання рівня оплати праці в Україні, на електропостачання, на придбання реагентів для очищення води та обеззараження стоків, а також інших матеріалів для експлуатаційних та ремонтних потреб, на оплату послуг з ремонту, технічного обслуговування обладнання та автотранспорту.

 Вартість електроенергії зросла на 49 %. В діючому тарифі у 2022 р.  врахована вартість електроенергії за 1 кВт. год по ціні 3,575 грн (з ПДВ) , а в плановому тарифі – 5,317 грн/кВт. год ( з ПДВ ).

Загальні витрати паливо-мастильних матеріалів зросли вдвічі за рахунок росту цін на паливо мастильні матеріали. Вартість бензину в діючому тарифі становить 29 грн за 1 л – в плановому на 2023 рік 51 грн за 1 л, аналогічно диз паливо з 27,95 грн до 57 грн.

  Матеріальні витрати зросли на 70,3 %, за рахунок збільшення ціни на реактиви, реагенти, спецодяг, запчастини, матеріали  та інші матеріальні ресурси.

Розрахунковий (планований) тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2023 рік складає:, вартість метра кубічного води та стоків разом – 58,64 грн з ПДВ , в т. ч.

 •    централізоване водопостачання – 31,18 грн за 1 куб. м з ПДВ ;
 •    централізоване водовідведення – 27,46 грн. за 1 куб. м з ПДВ

Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими на 1 куб. м централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.


Діючий

тариф

( з ПДВ )

Плановий тариф на 2022 рік  ( з ПДВ )

Рівень підвищення 

тарифів


грн.

грн.

грн.

%

Централізоване водопостачання

26,89

31,18

+4,29

15,95

Централізоване водовідведення

24,62

27,46

+2,84

11,54

Разом

51,51

58,64

+7,13

13,84


Зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення приймаються у письмовій формі протягом 7 днів з  8 вересня 2022 р., з дня розміщення цього повідомлення у друкованих засобах масової інформації. за поштовою адресою: КП «Водоканал», вул.  Рудяка, 19, м. Старокостянтинів, або електронною адресою: skwater@ukr.net

Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення наведена за посиланням:структура тарифів на 2023р.pdf


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: