Останні Новини

Звернення до споживачів
  18 липня 2024

Шановні споживачі послуг КП «Водоканал»Ми звертаємось до вас з проханням вчасно розраховуватись за надані нашим підприємством послуги. Станом на 1 липня 2024 року  населення заборгувало КП «Водоканал»  5549,4 тис. гривень.Наше підприємство йде назустріч тим, хто в силу тих, чи інших причин, не має можливості вчасно розраховуватися за послуги та проводить реструкту...


Повідомлення про намір КП «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
  18 липня 2024

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05...


Ремонтні роботи по вул. Авіаторів
  5 липня 2024

У зв'язку із проривом водопровідної мережі буде відсутнє водопостачання 06.07.2024 року з 00:00 по 15:00 по вулиці Авіаторів 2, 4,  4/1, 4/2, 4/3, 6.Просимо вибачення за тимчасові незручності. 


Водопостачання


Підприємство забезпечує господарсько-питне водопостачання м.Старокостянтинів за рахунок експлуатації 8 артезіанських свердловин в тому числі із 3 свердловин “Пашківського Чернятинського)” водозабору, який знаходиться у долині річки Ікопоть, 2 свердловин “Григоровецького” водозабору, який знаходиться у долині річки Случ, Заслучанського (свердловина №11 по вул. Стаханова). Також дві локальні свердловини №12 по вул. Байдукова та №13 по вул. Гольдфадена які забезпечують питною водою житловий мікрорайон цукрового заводу. Свердловина розташована по вул. Київська забезпечує водопостачання каналізаційних очисних споруд.


До складу системи водопостачання господарства входять 3 водопровідні насосні станції ІІ підйому, 62,6 км водопровідних мереж, у тому числі: магістральних водоводів - 13,6 км та 49,0 вуличної водопровідної мережі. 

 • На ВНС-1 розташовано три резервуари чистої води (2 - 250 м 3 та 1 – 500 м 3 ).
 • На ВНС-2 розташовано два резервуари чистої води 500 м 3 кожен.
 • На ВНС-3 розташовано два резервуари чистої води 1400 м 3 кожен.


Для контролю за якістю питної води, її хімічним та бактеріологічним складом на підприємстві працює акредитована хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води.

В місті Старокостянтинів вода видобувається з артезіанських свердловин, глибина яких становить 50-100 метрів і є безпечною в епідеміологічному та радіаційному відношенні, має сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад. Підземні джерела надійно захищені від біологічного, хімічного та радіаційного забруднення.

Наша вода має приємний смак, відсутність будь-якого запаху та кольору.  Оптимальний вміст мінеральних речовин робить її фізіологічно повноцінною.

Про деякі показники окремо:

загальна жорсткість – це показник, що свідчить про наявність у воді розчинних солей кальцію та магнію (сульфатів, хлоридів, карбонатів, гідрокарбонатів). Накип на стінках чайника свідчить про присутність таких солей, але їх вміст не перевищує допустимі нормативи. Вода повинна мати в своєму складі солі металів, що забезпечує її фізіологічну повноцінність.   Усувається жорсткість кип’ятінням та відстоюванням.

Такий небезпечний показник як нітрати у шести свердловинах із восьми взагалі відсутні, а в двох знаходиться в допустимих концентраціях

Залізо в малих дозах присутнє у нашій воді і вміст його відповідає нормативним показникам, тому споживачами не відчувається його смак. 

Якщо з кранів інколи витікає вода характерного жовтого кольору, це означає, що у водопровідні мережі виникли якісь проблеми: порив, у будинку проводились профілактичні або інші роботи, відкривались та закривались засувки.

Не завжди працівниками КП «Водоканал» вдається попередити аварійні ситуації на мережах водопостачання оскільки більшість мереж фізично зношені та морально застарілі, але всі пориви, які виникають,  ліквідуються оперативно та вчасно.


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: