Архів публікацій за Грудень 2021р.

Роботи на напірному колекторі
  23 грудня 2021

21 грудня 2021 року працівниками нашого підприємства проводились роботи із заміни засувок напірного колектора діиметром 630мм, розташованих  в районі  кладовища.   


Повідомлення про встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
  15 грудня 2021

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради повідомляє, що рішенням Виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 09 грудня 2021 року № 426 встановлено з 01 січня 2022 року тарифи на послуги з :централізованого водопостачання – 26 гривень 89 копійок  за 1 куб. м   ( з ПДВ);централізованог...


Зміна розміру плати за абонентське обслуговування
  15 грудня 2021

З 01.01.2022 року змінюється щомісячна плата за абонентське обслуговування на одного абонента споживачам, що мешкають у багатоквартирних житлових будинках та мають індивідуальні договори на централізоване водопостачання та водовідведення.На сьогодні плата за абонентське обслуговування на одного абонента на місяць становить 9,65 грн з ПДВ. У зв’язку  зі зростанням вартості...


Ліквидація пориву водопроводу по вул. Острозького, 17
  10 грудня 2021

 9 грудня проводилась ліквидація пориву водопроводу  по вул. Острозького, 17


Прочистка свердловини №7 Григоровецького водозабору
  7 грудня 2021

На початку грудня 2021 року проводилась прочистка  свердловини №7  Григоровецького водозабору. 


Заміна глибинного насоса на свердловині у мікрорайоні "Цукровий завод"
  7 грудня 2021

6 грудня 2021 року проводились роботи по заміні глибинного насоса на свердловині  у мікрорайоні "Цукровий завод" 


Ліквідація пориву напірного каналізаційного колектора по вул. К.Острозького, 30.
  2 грудня 2021

30 листопада 2021 року проводились роботи з  ліквідації пориву напірного каналізаційного колектора діаметром 219 мм по вул. Острозького, 30.      © 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: