Останнє опубліковане

Звернення до споживачів
  20 квітня 2022

В переддень світлого Христового Воскресіння адміністрація КП "Водоканал" висловлює вдячність тим споживачам, які в дуже важкі для нашої країни  часи вчасно оплачують наші послуги.В той же час звертаємось до тих споживачів, які мають значну заборгованість за послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, по можливості, оплачувати отримані послуги, адже цим самим м...


Основні фінансові показники за 2021 рік
  18 березня 2022

Публічна інформація комунального підприємства "Водоканал" щодо основних фінансових показників діяльності за 2021 рік. Баланс (звіт про фінансовий станом на 31 грудня 2021 р.)S0100114 Ф1. Баланс30860.pdfЗвіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2021 рік.S0100214 Ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах)30861.pdf


Подяка нашим споживачам
  7 березня 2022

Колектив підприємства "Водоканал" висловлює свою подяку всім споживачам, які в такий важкий для нашої країни час, незважаючи на труднощі, вчасно розраховуються за надані нашим підприємством послуги.Завдяки вам  ми продовжуємо працювати в штатному режимі,   вчасно сплачуємо  всі податки,  які вкрай необхідні  країні, заробітну плату працівникам,  розраховуємо...


СТОП! ФЕЙК!
  3 березня 2022

Відучора містом ширяться чутки, що буде припинено водопостачання на 2 доби. ЦЕ -ФЕЙК! Наше пдіприємство працює у штатному режимі. Про всі планові відключення ми попереджаємо на нашому сайті та на сторінці у Facebook.Не росповсюджуйте неперевірену інформацію!


Ліквидація пориву водопроводу по вул. Прокопюка, 3
  11 лютого 2022

Ліквидація пориву водопроводу  діаметром 100 мм.  по вул. Прокопюка, 3


Споживачам централізованого водопостачання та водовідведення

  Vladimir   28 травня 2020

У зв’язку із провадженням карантинних заходів щодо не поширення короновірусної інфекції COVID-19 по всій території України, Верховна Рада ухвалила на позачерговому засіданні Парламенту 17.03.2020 р. Закони України № 3219, №3220, №2538, №2539, №530-ІХ, щодо боротьби із поширенням короновірусної інфекції COVID-19 на території нашої держави. В Законі України №  №530-ІХ  від 17.03.2020 р. передбачені гарантії для надання житлово-комунальних послуг на період карантину, а саме: штрафи і пеня за несплату житлово-комунальних послуг не нараховуються, заборонено зупиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їх несплати, або сплати не в повному обсязі. Заборонено перегляд тарифів, які на даний час являються збитковими, протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запробігання виникненню та поширенню короновірусної інфекції COVID-19, передбачених карантином.

Всі вищевказані чинники призвели до важкого фінансового стану КП «Водоканал», адже не зважаючи на карантин, підприємство повинно забезпечувати безперебійну роботу водонасосних та каналізаційних станцій, очисних споруд, функціонування каналізаційних та водопровідних мереж, оплачувати електроенергію, виплачувати заробітну плату, і все це на фоні зубожіння населення та зниження його платоспроможності.

Станом на 01.05.2020 р. населення міста заборгувало нашому підприємству 1939 тис. грн., підприємства та установи — 369,6 тис.грн.

Підприємство заборгувало ТОВ «Хмельницькенергозбут» за спожиту електроенергію в березні-квітні 2020 року 846,9 тис.грн., заборгованість за матеріали, роботи, послуги становить 608,1 тис.грн. Через відсутність коштів підприємство змушене скорочувати штат працівників, що може призвести до переходу роботи об’єктів по скороченому графіку і погодинній подачі водопостачання.

Шановні споживачі, для можливості подальшого безперебійного отримання послуг з водопостачання та водовідведення просимо в найкоротший термін розрахуватися за спожиті послуги.


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: