Останнє опубліковане

Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт по вул.Авіаторів (Попова), 65
  9 травня 2023

У зв`язку з ліквідацією пориву водопроводу  по вул.Авіаторів (Попова), 65 ,   9 травня 2023 р.  з 9-00 до 16-00 год  буде припинено водопостачання  на будинки по вул.Велика Закузьминська, Коцюбинського, Ченцових (В.Котика), Свободи, Попова 65.Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Авіаторів (Попова), 20
  29 березня 2023

У  зв`язку з ремонтом запірної арматури  по вул. Авіаторів (Попова), 20     29.03.2023 року з 9-00 до  12-00 год. буде  припинено водопостачання на будинки №№ 20, 28,  28/1,  28/3  по вул.Авіаторів (Попова).Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького
  6 березня 2023

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького, 32,     07.03.2023 року   з   9-00 до 17-00 буде припинення водопостачанняна будинки №№ 15 - 45 по вул.Острозького та будинки №№ 1 - 27 по вул.Сагайдачного.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Надаємо послуги екскаватором-навантажувачем JCB
  20 лютого 2023

КП“Водоканал” надає послуги високопродуктивною спецтехнікою -екскаватором-навантажувачем марки JCB3CX SITEMASTER :розробка ґрунту;формування котлованів ;навантаженняі переміщення на невеликі відстані сипучих матеріалів;викопування траншей, ровів;розчищення ділянок, включаючи вирівнювання рельєфу місцевості;розпушування ґрунту,  дроблення твердих скелястих порід;розкривні операції...


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Сагайдачного
  15 лютого 2023

У зв' язку з заміною трубопроводу на водопровідній  мережі по вул.Сагайдачного,  16.02.2023 р. з  09-00 до 17-00 буде припинено водопостачання на будинки   по вулицях:  Сагайдачного,   С.Наливайка, Замкова,  СІрка, Коліщенська,  Грушевського 27. Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Робота станції водопідготовки по провулку Величка

  Vladimir   12 лютого 2020

Вже більше місяця тестується робота станції водопідготовки по пров. Величка (житловий мікрорайон цукрового заводу), яку було введено в експлуатацію 30 грудня 2019 року .

Причиною будівництва станції водопідготовки стало невідповідність якості питної води в свердловині вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 по жорсткості та вмісту іонів заліза.

Проект «Реконструкція павільйону артезіанської  свердловини №13 по провулку Величка, 14 з влаштуванням станції водопідготовки в м. Старокостянтинів, Хмельницької області» був розроблений ТОВ фірмой "ОСТВА".

Роботи, відповідно до розробленого проекту,  виконувались на протязі 4-х місяців підприємством ТОВ «Моноліт ЦМ»,  на що було затрачено 3 100,6 тис. грн. коштів місцевого бюджету.

Станція водопідготовки містить в собі чотириступеневу технологію очистки:

 • Перший ступінь – очищення води від механічних домішок, піску, іржі та окалин. Рейтинг фільтрації до 130 мкм.
 • Другий ступінь – видалення марганцю, сірководню, зниження каламутності води і видалення окислених форм заліза.
 • Третій ступінь – пом’якшення води, очищення води від солей жорсткості. Іонообмінний процес заміщення солей жорсткості кальцію і магнію на солі натрію.
 • Четвертий ступінь – дозування розчину гіпохлориту натрію в очищену воду для знезараження.

Технологічне обладнання та фільтруючі матеріали, змонтовані на станції водопідготовки, виробництва Швейцарії, Німеччини, Італії , Франції та США.

Нагадаємо також, що  за кошти місцевого бюджету, у 2017 році були проведені роботи по ремонту свердловини по пров. Величка вартістю 153,0 тис. грн. та силами КП «Водоканал» проведені роботи по проекту «Реконструкція водопровідної мережі Ø100 мм по вул. Байдукова», близько 500 м.п., вартістю 314,8 тис. грн.

На даний час мешканці житлового мікрорайону цукрового заводу по вул. Байдукова, Величка, Київська та Старомлинська користуються водою, яка відповідає усім вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: