• Головна
 • Новини та публікації
 • Інформація щодо проекту встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Останнє опубліковане

Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт по вул.Авіаторів (Попова), 65
  9 травня 2023

У зв`язку з ліквідацією пориву водопроводу  по вул.Авіаторів (Попова), 65 ,   9 травня 2023 р.  з 9-00 до 16-00 год  буде припинено водопостачання  на будинки по вул.Велика Закузьминська, Коцюбинського, Ченцових (В.Котика), Свободи, Попова 65.Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Авіаторів (Попова), 20
  29 березня 2023

У  зв`язку з ремонтом запірної арматури  по вул. Авіаторів (Попова), 20     29.03.2023 року з 9-00 до  12-00 год. буде  припинено водопостачання на будинки №№ 20, 28,  28/1,  28/3  по вул.Авіаторів (Попова).Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького
  6 березня 2023

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Острозького, 32,     07.03.2023 року   з   9-00 до 17-00 буде припинення водопостачанняна будинки №№ 15 - 45 по вул.Острозького та будинки №№ 1 - 27 по вул.Сагайдачного.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Надаємо послуги екскаватором-навантажувачем JCB
  20 лютого 2023

КП“Водоканал” надає послуги високопродуктивною спецтехнікою -екскаватором-навантажувачем марки JCB3CX SITEMASTER :розробка ґрунту;формування котлованів ;навантаженняі переміщення на невеликі відстані сипучих матеріалів;викопування траншей, ровів;розчищення ділянок, включаючи вирівнювання рельєфу місцевості;розпушування ґрунту,  дроблення твердих скелястих порід;розкривні операції...


Припинення водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтних робіт по вул.Сагайдачного
  15 лютого 2023

У зв' язку з заміною трубопроводу на водопровідній  мережі по вул.Сагайдачного,  16.02.2023 р. з  09-00 до 17-00 буде припинено водопостачання на будинки   по вулицях:  Сагайдачного,   С.Наливайка, Замкова,  СІрка, Коліщенська,  Грушевського 27. Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Інформація щодо проекту встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

  Vladimir   30 січня 2020

Комунальне підприємство «Водоканал» повідомляє, що діючі тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення було встановлено рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 13 вересня 2018 року № 274, дане рішення  набрало чинності з 01.10.2018р. у розмірі :

 • на централізоване водопостачання -13 грн.68 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ );
 • на централізоване водовідведення  - 15грн.58 коп. за 1 куб. м. ( з ПДВ ).

За результатами діяльності підприємства за 2019 року рівень відшкодування діючими тарифами фактичної собівартості послуг з централізованого водопостачання склав 82.2%, з централізованого водовідведення 95.7 %. Тому підприємство на сьогоднішній день не має можливості вчасно розраховуватися з бюджетом по податках, сплачувати за спожиту електроенергію та вчасно проводити ремонтні роботи водопровідно -каналізаційної мережі.

Відповідно до ч.1 ст. 10. Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ціни (тарифи) на житлово-комунальні послуги встановлюються за домовленістю сторін, крім випадків, коли відповідно до закону ціни (тарифи) є регульованими. У такому разі ціни (тарифи) встановлюються уповноваженими законом державними органами або органами місцевого самоврядування відповідно до закону.

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , КП «Водоканал» звертається до виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради з заявою та комплектом документів щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Розрахунки проведено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, який затверджений постановою КМ України від 01.06.2011р № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”(в редакції постанови КМУ від 03 квітня 2019 р № 291), які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Основними чинниками , що вплинули на ріст собівартості централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є постійне зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних ресурсів , податків  та зборів , а саме :

 • відбулося зростання вартості електричної енергії, що передається на 2 класі напруги на      27,8 %., так в діючому тарифі врахована вартість електроенергії за 1 кВт. год. по ціні 2,3665 грн.  (без ПДВ ), в плановий 3,025 грн./кВт. год. ( без ПДВ ).  Питома вага її у структурі тарифів становить 20,5 % ;
 • збільшилася мінімальна заробітна плата відповідно до Закону  України «Про державний бюджет на 2020 рік» з 1 січня 2020 року її розмір становить 4723 грн/місяць та збільшився прожитковий мінімумум для працездатних осіб з 01.01.2019 р. – 2102 грн., з 01.07.2020 р. -2197 грн. з 01.12.2020 р. -2270 грн. на місяць. У діючому тарифі фонд оплати праці розраховано виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1854,33 грн. (середній прожитковий мінімум у другому півріччі 2018 року) та мінімальної заробітної плати становить 3723 грн/місяць. У плановий тариф фонд оплати праці розраховано виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 2155,58 грн. (середній прожитковий мінімум у 2020 році) та мінімальної заробітної плати 4723 грн/місяць. Фонд оплати праці займає найбільшу питому вагу 59,1 % у структурі тарифу і має суттєвий вплив на собівартість послуг ;
 • відрахування на соціальні заходи збільшено пропорційно витратам на оплату праці         (ЄСВ-22% );
 • витрати паливо-мастильних матеріалів зросли  на 7,8% за рахунок росту цін;
 • матеріальні витрати зросли на 29,2 % , за рахунок збільнення ціни на реактиви , реагенти , спецодяг, запчастини, матеріали  та інші матеріальні ресурси;
 • зменшилися обсяги реалізації, що враховані в діючих тарифах, а саме: зменшилися на 12,5% з централізованого водопостачання, та на  1,56 % з централізованого водовідведення.

Таким чином проектні тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення збільшаться на 35.9 %.

Згідно поданих розрахунків плановий тариф  на 1 м.куб.становитиме:

 •  на централізоване водопостачання – 18,68 грн (з ПДВ);
 •  на централізоване водовідведення – 21,10 грн.( з ПДВ )

  Прибуток в даних тарифах не планується.

Додатки:

 • Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення              Структура тарифів.pdf
 • Зведений розрахунок планових витрат за елементами до тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення           Розрахунок планових витрат.pdf

Приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів питною водою.


Зауваження  та пропозиції приймаються у письмовій формі  протягом 12 днів з 30 січня 2020 р. по 10.02.2020 р до 17 годин., за адресою КП «Водоканал» вул. Рудяка (Жовтнева), 19          
поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: