Останнє опубліковане

Припинення водопостачання по м. Старокостянтинів
  25 листопада 2022

У зв`язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт по вул.Миру  25 листопада 2022 р.  з 8-00  до 17-00 год. буде  припиненно водопостачання по м. Старокостянтинів.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


ЗВЕРНЕННЯ ДО НАШИХ СПОЖИВАЧІВ
  31 жовтня 2022

Шановні споживачі підприємства КП  «Водоканал»!Масованими ракетними обстрілами ворог руйнує цивільну інфраструктуру, особливо підприємства енергетичної сфери. Тому зараз, як ніколи, загострилось питання оплати за електроенергію, яка складає чималу суму для нашого підприємства.Ми звертаємось до вас з проханням вчасно розраховуватись за послуги, що надаються нашим підприємством. Чим...


Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт.
  17 жовтня 2022

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт на водопроводі діаметром 300 мм по вул.Миру , 18 жовтня 2022 року  з 09-00  до 16-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання на будинки №№ 4/1,  4/2,  4/3 ,  6   по вул.Попова, а також на будинки №№ 7,   9,  11  по вулиці Миру.Просимо  вибачення за тимчасові незручності. 


Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт.
  14 жовтня 2022

У зв`язку з ремонтом запірної арматури  по вул.Попова , 14 жовтня 2022 року  з 09-00  до 17-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання на будинки №№ 4/1,  4/2,  4/3 ,  6,  9/55,  9/56,  9/57,  9/58,   9/59,  9/60,  14,  20,  28/1,  28,   30, 30/2 ,  32, 34   по вул.Попова, по вулиці Героїв Небесної...


Повідомлення про зупинку водопостачання у зв`язку з проведенням ремонтнх робіт.
  13 жовтня 2022

У зв`язку з ремонтом запірної арматури на водопроводі діаметром 300 мм. , 13 жовтня 2022 року  з 13-00  до 17-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання на будинки №№ 4/1,  4/2,  4/3 ,  6  по вул.Попова, по вулицях Героїв Чорнобильців,  ЛІкарняній,  Гагаріна,  Виговського, Яворницького, Дружби, Сковороди, пров.Челюскіна.Просимо вибачення за тимчасо...


ЗВЕРНЕННЯ ДО НАШИХ СПОЖИВАЧІВ

  Vladimir   31 жовтня 2022

Шановні споживачі підприємства КП  «Водоканал»!

Масованими ракетними обстрілами ворог руйнує цивільну інфраструктуру, особливо підприємства енергетичної сфери. Тому зараз, як ніколи, загострилось питання оплати за електроенергію, яка складає чималу суму для нашого підприємства.

Ми звертаємось до вас з проханням вчасно розраховуватись за послуги, що надаються нашим підприємством. Чимало споживачів мають значну заборгованість за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що ускладнює розрахунки з енергопостачальними компаніями.

Наше підприємство йде назустріч тим, хто в силу тих, чи інших причин, не мав змог розрахуватися вчасно. Ми пропонуємо реструктуризувати  заборгованість і сплачувати її частинами. Для цього потрібно з`явитися у відділ збуту КП «Водоканал» за адресою: вул..Рудяка, 19. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Окрема подяка тим, хто  вчасно оплачує наші послуги. Завдяки вам, ми маємо змогу забезпечувати місто та села питною водою.

Також, попереджаємо про необхідність мати запас питної води на випадок аварійного відключення електропостачання наших об‘єктів.

Спільними зусиллями ми переможемо! Здоров‘я і мирного неба всім!

Слава Україні!  


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: