Останнє опубліковане

Ліквидація пориву водопроводу по вул. Сагайдачного
  27 січня 2022

Ліквидація пориву водопроводу діаметром 50 мм по вул. Сагайдачного, 5/1 .   Ремонт раструба


Ремонтні роботи на каналізаційній насосній станції по вул.І.Франка
  26 січня 2022

  


Завершено ремонтні роботи по вул. Сагайдачного
  26 січня 2022

Завершено ремонтні роботи по вул. Сагайдачного, 5 .  Замінено кран на водопроводі діаметром 50 мм.   


Попередження про відсутність водопостачання через ремонтні роботи по вул.Сагайдачного
  25 січня 2022

У зв`язку із ремонтом запірної арматури на водопроводі діаметром 50 мм  по вул.Сагайдачного, 5 ,    26 січня 2022 р. з 9-00 до 15-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по вул. Острозького (буд. 2-34,   буд. 3-41),  будинки по вул.Грушевського,  вул.Сагайдачного, вул.І.Сірка, вул.Косинського, вул.Рудяка, вул.Коліщенській, вул.Шалом-Алейхема, вул.Замковій, вул...


Ліквідація пориву водопроводу по вул. Сковороди
  25 січня 2022

25 січня 2022 року проводились роботи по ліквідації пориву водопроводу по вул. Сковороди,19. Було замінено 10 м. труби діаметром 40 мм.  


Одні з кращих платників по селах Старокостянтинівської ОТГ

  Vladimir   25 листопада 2021

         Мальовниче село Пихтії знаходиться на півночі від Старокостянтинова та входить в Березненський старостат нашої ОТГ.

         Ще в березні 2021 року виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради передав на баланс комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради дві свердловини та башту Рожновського, які до об’єднання в ОТГ належали сільській раді. Дванадцяти абонентам с.Пихтії послуги з водопостачання надає КП «Водоканал».

         На початку співробітництва комунального підприємства та абонентів с.Пихтії склалась важка ситуація, а саме: договора на водопостачання не підписувались, послуги категорично не проплачувались, була ворожість та непорозуміння. Але після приїзду міського голови Мельничука М.С., директора КП «Водоканал» Мороза І.В. та наполеглевої співпраці працівників абонентського відділу Бонз В.В., слюсаря аварійно-відновлювальних робіт Логвиненко І.В. та старости Березненського старостату Григорчука М.І.,  вдалося знайти спільну мову з мешканцями. КП «Водоканал» врахував побажання своїх споживачів цього гарного села.

         На даний час більшість абонентів повністю розрахувалися за надані послуги, за що комунальне підприємство всім щиро дякує та публікує фото двох сумлінних платників, які люб’язно на це погодились:

Козачук Ірина Олександрівна  - домогосподарка

 Демчук Наталія Олександрівна - пенсіонерка


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: