• Головна
 • Новини та публікації
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2022 РІК

Останнє опубліковане

Ліквидація пориву напірного каналізаційного колектора по вул. Рудяка, 12
  25 листопада 2021

25 листопада 2021 року проводились роботи по ліквідації пориву напірного каналізаційного колектора діаметром 219мм. за адресою вул. Рудяка, 12.


Одні з кращих платників по селах Старокостянтинівської ОТГ
  25 листопада 2021

         Мальовниче село Пихтії знаходиться на півночі від Старокостянтинова та входить в Березненський старостат нашої ОТГ.         Ще в березні 2021 року виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради передав на баланс комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської...


Ремонтні роботи по вул.Острозького
  24 листопада 2021

У зв`язку з ремонтом запірної арматури на водопроводі діаметром 100 мм. по вул. Острозького, 42,   25 листопада 2021 року з 9-00 до 16-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання на будинки по вул.Крепосний Вал, вул. Пушкіна, вул.  Л.Чайкіної, пров.Мельника, пров. Кошового,  пров. 9-го Січня, пров.Теодоровича  та будинки по вул. Острозького  38 - 42.Просимо вибачення з...


Ліквідація пориву напірного каналізаційного колектора по вул. К.Острозького, 34.
  22 листопада 2021

18  листопада 2021 року проводились роботи з ліквідації  пориву напірного каналізаційного колектора  діаметром 219 мм. по вул. К.Острозького, 34. 


Стосовно підвищення тарифів на 2022 рік з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
  19 листопада 2021

На численні ваші коментарі стосовно підвищення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення у місті Старокостянтинові, повідомляємо, що на зміну вартості окремих складових структури тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення впливають чинники, які не залежать від підприємства, а саме: збільшення або зменшення мінімальної заробітної п...


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2022 РІК

  Vladimir   18 листопада 2021


    Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради,на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік.

Розрахунки тарифів проведено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  №869 від 01.06.2011  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

На сьогодні діючі тарифи на підприємстві затверджені рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 28 січня 2021 року № 23 дане рішення набуло чинності з моменту укладання договірних відносин зі споживачами  у розмірі:

 • на централізоване водопостачання – 20 грн. 14 коп. за 1 куб. м. ( з ПДВ ),
 • на централізоване водовідведення –  20 грн. 54 коп. за 1 куб. м. ( з ПДВ ).

   Рівень відшкодування фактичних витрат діючими тарифами складає:

 • з централізованого водопостачання – 87,2 % ;
 • з централізованого водовідведення – 96,2 %

Актуальність перегляду встановлених тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

 • зростанням ціни та тарифів на електроенергію, паливо-мастильні матеріали, реагентів, вартості матеріальних ресурсів та послуги сторонніх організацій.
 • зростанням прожиткового мінімуму для працездатних осіб та рівня мінімальної заробітної плати, зміною галузевих коефіцієнтів ;
 • зміною обсягів виробництва.

 У зв’язку з цим діючі на підприємстві  тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення не відшкодовують витрати на надання цих послуг, що не дає можливості підприємству дотримуватись вимог Галузевої угоди та інших законодавчих актів у сфері оплати праці, вчасно розраховуватись з бюджетом по податкових платежах і оплачувати за спожиту електроенергію та одночасно забезпечувати місто якісними та у повному обсязі послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.

Річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення 

 Планові обсяги реалізації послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у 2022 році є більшими за фактичні обсяги реалізації послуг у 2020 році і більшими за обсяги, які використані в діючих у 2021році  тарифах (по відношенню до врахованих у діючих тарифах по централізованому водопостачанню збільшення на 2,2%, по централізованому водовідведенню – на 7,8%). Обсяги реалізації визначені річним планом ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення. Річний план розрахований відповідно до індивідуальних технологічних нормативів використання питної води. Планові обсяги реалізації послуг з централізованого водопостачання заплановано  822,060 тис.м3,а в діючому тарифі становлять  804,360 тис.м3 (+17,700 тис.м3). Обсяг пропуску стічних вод в плановому тарифі  становить 951,090 тис.м3., в діючому тарифі 882,342 тис.м3. (+68,748 тис.м3). В загальному обсязі реалізації послуг водопостачання  73,6 % займає населення, бюджетні установи -7,4%, промисловість 19,0%.

Розрахунок планових витрат, що включаються до повної собівартості централізованого водопостачання та централізованого водовідведення 

Планування витрат КП «Водоканал»  здійснено із застосуванням нормативного методу на підставі державних і галузевих нормативів використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, норм з оплати праці, нормативів витрат з управління та обслуговування виробництва, з урахуванням фактичних даних , техніко-економічних розрахунків, з урахуванням ставок податків, зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги на плановий період.

Витрати, об'єктивне нормування яких неможливе, сплановано з урахуванням економічно обґрунтованих витрат за попередній рік, на підставі діючих на підприємстві договорів та кошторисів.

Повна собівартість централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ( без ПДВ) становить - 37944,678 тис. грн., в т.ч. :

 • централізоване водопостачання  - 18426,018 тис. грн.;
 • централізоване водовідведення  -  19518,660 тис. грн.

Витрати на електроенергію збільшилися на  941,477 тис. грн. (18,2 %) у зв’язку із збільшенням тарифів на електроенергію. До розрахунку вартості активної електроенергії  прийнято тариф 2 класу за вересень місяць 2021 року (2,7086 грн.) зі змінами ціни на одиницю товару на 10%, тобто  2,9795 грн./кВт. год. (без ПДВ). ТОВ «Хмельницькенергозбут» в жовтні місяці 2021 року вже встановив тариф на електроенергію 2,9795 грн./кВт. год. ( без ПДВ ).   При  цьому заплановані фізичні обсяги (кВт) використання електричної енергії розраховані виходячи з обсягів подачі води, пропускання стічних вод, їх очищення, затверджених норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів. Питома вага її у структурі тарифів становить 13,55 % .

Матеріальні витрати зросли на 54,645 тис. грн., або на 11,8 % , за рахунок збільшення ціни на реактиви, реагенти, спецодяг, запчастини, матеріали  та інші матеріальні ресурси. Питома вага її у структурі тарифів становить 1,13 % .

Потреба в реагентах  визначалася відповідно до технологічного регламенту, технологічних схем очищення, що застосовуються на підприємстві , фактичних витрат реагентів у 2020 році виходячи з планового підйому обсягу води. Ціна на реагенти взята згідно договорів на 2021 рік. Знезараження питної води та очищення стічних вод проводиться щодня гіпохлоритом, додатково проводиться хлоруванням. На ВНС встановлена установка знезараження ЕГР-0050 «Сиваш», а на міських очисних спорудах установка знезараження ЕГР-0100 «Сиваш» , які призначені для одержання на місці розчину гіпохлориту натрію шляхом електролізу розчину повареної солі.

Витрати паливо-мастильних матеріалів зросли на 76,484 тис. грн., або 13,0% за рахунок збільшення обсягів ремонтних робіт на мережах водопроводу та каналізації. Ціни на паливо-мастильні матеріали, розраховувались на основі фактичних цін.  Питома вага її у структурі тарифів становить 1,48 % .

Розрахунок витрат на оплату праці  розрахований відповідно до Закону України про працю, Закону «Про Державний бюджет України», відповідно змін і доповнень до Галузевої угоди з 01.06.2021р та для забезпечення гарантій оплати праці на підприємстві  виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 2547,50 грн. (плановий на 2022 рік середній прожитковий ) та мінімальної заробітної плати 6500 грн. на місяць. Фонд оплати праці зріс на 37,7 %. Питома вага її у структурі тарифів становить 52,96 % .

Амортизаційні витрати збільшилися на 142,819 тис. грн. , яке пов’язане із введенням в дію та реконструкцією основних фондів, що привело до збільшення їх вартості, яка амортизується. Питома вага її у структурі тарифів становить 1,11 % .

Інші витрати зросли 41,713 тис. грн. ( 5,9%) у зв’язку з підвищенням вартості послуг зв’язку, банківських послуг , послуг сторонніх організацій. Питома вага її у структурі тарифів становить 1,46 % .

Згідно планових розрахунків собівартість становить:

 • на централізоване водопостачання – 22,41 грн. за 1 м. куб.
 • на централізоване водовідведення – 20,52  грн. за 1 м. куб.

   КП «Водоканал» є платником  податку на додану вартість, який займає 16,66% питомої ваги тарифу а саме:

 • на централізоване водопостачання – 4,48 грн. за 1 м. куб.
 • на централізоване водовідведення – 4,10  грн. за 1 м. куб.

Плановий тариф з ПДВ становить:

 • на централізоване водопостачання – 26,89 грн. за 1 м. куб.
 • на централізоване водовідведення – 24,62  грн. за 1 м. куб.

Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими на 1 куб.м. централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Назва послуги

Діючий

тариф

( з ПДВ )

Плановий тариф       на 2022 рік      

(з ПДВ )

Рівень підвищення тарифів

грн.

грн.

грн.

%

Централізоване водопостачання

20,14

26,89

+6,75

33,5

Централізоване водовідведення

20,54

24,62

+4,08

19,9

Разом

40,68

51,51

+10,83

26,6


Структура тарифів  на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  наведена за посиланням:Структура ЦВВ.xls 


Зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення приймаються у письмовій формі протягом 7 днів з  18 листопада до 24 листопада 2021 р. до 17 години, з дня розміщення цього повідомлення у друкованих засобах масової інформації. за поштовою адресою: КП « Водоканал », вул. Рудяка, 19, м. Старокостянтинів, або електронною адресою: skwater@ukr.netподілитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побавити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: