• Головна
 • Новини та публікації
 • Про коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Про коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

  Vladimir   17 вересня 2018

Керуючись п. 5 ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», КП ВКГ «Водоканал» м. Старокостянтинова повідомляє про те, що рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради № 275 від 13 вересня 2018 року  «Про коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» м. Старокостянтинів  встановлено наступні тарифи:

 • на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) -14 грн.42 коп. за 1 куб. м ( з ПДВ );


 • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 16 грн.26 коп. за 1 куб. м. ( з ПДВ ).

Дане рішення набуває чинності з 01.10.2018 рокуРішення 275__13.09.18.pdfДодаток до рішення 275__13.09.18.pdf


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побавити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінету


Реєстрація