• Головна
 • Новини та публікації
 • Інформація щодо проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення( з використанням внутрішньо будинкових систем)

Інформація щодо проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення( з використанням внутрішньо будинкових систем)

  Vladimir   5 вересня 2018

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» м.Старокостянтинова повідомляє, що згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) є суб’єкти господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.  КП  «Водоканал»  звернулось до виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради із  заявою щодо коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 Одночасно підприємство КП  «Водоканал» звертається з заявою та комплектом документів про коригування тарифів на  послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Діючий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  було встановлено рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 січня 2018 року  № 33, дане рішення  набрало чинності з 10.02.2018р. у розмірі :

 • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) -12,38 грн. за 1 м. куб. ( з ПДВ) ;
 • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 13,84 грн.  за 1 м. куб. ( (з ПДВ) .

За результатами діяльності підприємства за 1 півріччя 2018 року рівень відшкодування діючими тарифами фактичної собівартості послуг з постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) склав 99,7%,  послуг з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 93,8%.

Відповідно до вищевикладеного, розрахунки проведено відповідно до Порядку формування тарифів  на послуги з  централізованого постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), який затверджений постановою КМ України від 01.06.2011р.  № 869 “ Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги ”,  які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Відповідно до Порядку формування тарифів до розрахунків включено:

 • частка витрат на централізоване водопостачання та/або водовідведення в обсягах, необхідних для надання послуг з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення,  а саме виробнича собівартість постачання холодної води  ( придбання питної води )  становить 5380,914 тис. грн., або 11,40 грн. за 1 м куб., та з водовідведення 7333,504 тис. грн., або 12,99 грн. за 1 м куб.;
 • оплата праці: коригування фонду оплати праці проведено виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1854,33 гривень ( середній прожитковий мінімум у другому півріччі 2018 року) та мінімальної заробітної плати у місячному розмірі  -3723 гривень з 1 січня 2018 р. та становлять  з ЄСВ – 421,12 тис. грн. Кількість працюючих заплановано 6 чоловік з середньомісячною заробітною платою 4794 гривні ;
 • витрати на канцелярські товари і виготовлення розрахункових документів про оплату послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення становлять 54,8 тисяч гривень.

Впорядкування тарифів з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) необхідне для того, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить:

 • утримання якості надання послуг на рівні нормативної;
 • дотримання та виконання норм трудового законодавства та колективного договору;
 • беззбиткову діяльність КП  «Водоканал»,  відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004р. №1875 – ІV;

Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:

 • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 12,02 грн. ( без ПДВ) та 14,42 грн. ( з ПДВ) за 1 м. куб.;
 • на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 13,56 грн. (без ПДВ) та 16,27 грн. ( з ПДВ) за 1 м. куб.

Прибуток в даних тарифах не планується.

Структура планових тарифів додається.СтруктураЦПХВВ.xls

Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими
на 1 м. куб. на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), водовідведення

Діючий тариф з ПДВ
Плановий тариф з ПДВ
Збільшення
на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)
12,38
14,42
2,04
на послугу з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
13,84
16,27
2,43
Разом
26,22
30,69
4,47


Зауваження  та пропозиції приймаються у письмовій формі до 17 години 12.09.2018р., за адресою КП «Водоканал» вул. Рудяка (Жовтнева), 19    м. Старокостянтинова ,  або вул. Острозького,   41    Старокостянтинівська міська рада.

Директор КП «Водоканал»                                                               О.Д.Лактіонов  


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побавити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінету


Реєстрація