• Головна
 • Новини та публікації
 • Інформація щодо проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення( з використанням внутрішньо будинкових систем)

Останнє опубліковане

Ремонтні роботи по вул.Миру (Жовтневе містечко)
  9 серпня 2022

09.08.2022 року,  у зв'язку із ремонтом запірної арматури по вул Миру, буде відсутнє водопостачання по вулицях Миру 1/131-1/158, 1/10-1/15,1/29-1/33    з 9:00   по 13:00.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Звернення до споживачів
  20 квітня 2022

В переддень світлого Христового Воскресіння адміністрація КП "Водоканал" висловлює вдячність тим споживачам, які в дуже важкі для нашої країни  часи вчасно оплачують наші послуги.В той же час звертаємось до тих споживачів, які мають значну заборгованість за послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, по можливості, оплачувати отримані послуги, адже цим самим м...


Основні фінансові показники за 2021 рік
  18 березня 2022

Публічна інформація комунального підприємства "Водоканал" щодо основних фінансових показників діяльності за 2021 рік. Баланс (звіт про фінансовий станом на 31 грудня 2021 р.)S0100114 Ф1. Баланс30860.pdfЗвіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2021 рік.S0100214 Ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах)30861.pdf


Подяка нашим споживачам
  7 березня 2022

Колектив підприємства "Водоканал" висловлює свою подяку всім споживачам, які в такий важкий для нашої країни час, незважаючи на труднощі, вчасно розраховуються за надані нашим підприємством послуги.Завдяки вам  ми продовжуємо працювати в штатному режимі,   вчасно сплачуємо  всі податки,  які вкрай необхідні  країні, заробітну плату працівникам,  розраховуємо...


СТОП! ФЕЙК!
  3 березня 2022

Відучора містом ширяться чутки, що буде припинено водопостачання на 2 доби. ЦЕ -ФЕЙК! Наше пдіприємство працює у штатному режимі. Про всі планові відключення ми попереджаємо на нашому сайті та на сторінці у Facebook.Не росповсюджуйте неперевірену інформацію!


Інформація щодо проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення( з використанням внутрішньо будинкових систем)

  Vladimir   5 вересня 2018

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» м.Старокостянтинова повідомляє, що згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) є суб’єкти господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.  КП  «Водоканал»  звернулось до виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради із  заявою щодо коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 Одночасно підприємство КП  «Водоканал» звертається з заявою та комплектом документів про коригування тарифів на  послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Діючий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  було встановлено рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 січня 2018 року  № 33, дане рішення  набрало чинності з 10.02.2018р. у розмірі :

 • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) -12,38 грн. за 1 м. куб. ( з ПДВ) ;
 • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 13,84 грн.  за 1 м. куб. ( (з ПДВ) .

За результатами діяльності підприємства за 1 півріччя 2018 року рівень відшкодування діючими тарифами фактичної собівартості послуг з постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) склав 99,7%,  послуг з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 93,8%.

Відповідно до вищевикладеного, розрахунки проведено відповідно до Порядку формування тарифів  на послуги з  централізованого постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), який затверджений постановою КМ України від 01.06.2011р.  № 869 “ Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги ”,  які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Відповідно до Порядку формування тарифів до розрахунків включено:

 • частка витрат на централізоване водопостачання та/або водовідведення в обсягах, необхідних для надання послуг з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення,  а саме виробнича собівартість постачання холодної води  ( придбання питної води )  становить 5380,914 тис. грн., або 11,40 грн. за 1 м куб., та з водовідведення 7333,504 тис. грн., або 12,99 грн. за 1 м куб.;
 • оплата праці: коригування фонду оплати праці проведено виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1854,33 гривень ( середній прожитковий мінімум у другому півріччі 2018 року) та мінімальної заробітної плати у місячному розмірі  -3723 гривень з 1 січня 2018 р. та становлять  з ЄСВ – 421,12 тис. грн. Кількість працюючих заплановано 6 чоловік з середньомісячною заробітною платою 4794 гривні ;
 • витрати на канцелярські товари і виготовлення розрахункових документів про оплату послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення становлять 54,8 тисяч гривень.

Впорядкування тарифів з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) необхідне для того, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить:

 • утримання якості надання послуг на рівні нормативної;
 • дотримання та виконання норм трудового законодавства та колективного договору;
 • беззбиткову діяльність КП  «Водоканал»,  відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004р. №1875 – ІV;

Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:

 • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 12,02 грн. ( без ПДВ) та 14,42 грн. ( з ПДВ) за 1 м. куб.;
 • на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 13,56 грн. (без ПДВ) та 16,27 грн. ( з ПДВ) за 1 м. куб.

Прибуток в даних тарифах не планується.

Структура планових тарифів додається.СтруктураЦПХВВ.xls

Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими
на 1 м. куб. на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), водовідведення

Діючий тариф з ПДВ
Плановий тариф з ПДВ
Збільшення
на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)
12,38
14,42
2,04
на послугу з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
13,84
16,27
2,43
Разом
26,22
30,69
4,47


Зауваження  та пропозиції приймаються у письмовій формі до 17 години 12.09.2018р., за адресою КП «Водоканал» вул. Рудяка (Жовтнева), 19    м. Старокостянтинова ,  або вул. Острозького,   41    Старокостянтинівська міська рада.

Директор КП «Водоканал»                                                               О.Д.Лактіонов  


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побачити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: