Останнє опубліковане

Порив центрального водопроводу по вул.Острозького
  14 квітня 2021

Шановні старокостянтинівці!КП "Водоканал" повідомляє про те, що  14.04.2021 р.  стався порив на магістральному водопроводі діаметром 100 мм. по вул. Острозького. З 9:00 год.  15.04.2021р. буде припинене водопостачання в будинках по вулицях Острозького, Кріпосний вал, Сагайдачного, Рудяка, Івана Сірка, Замкова, Івана Федорова, Косинського, Грушевського.Відновлення водо...


Порив центрального водопроводу по вул.Миру
  6 квітня 2021

06 квітня 2021 р. 


Нові тарифи для споживачів у багатоквартирних будинках
  2 квітня 2021

Відповідно до рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області від 28 січня 2021 року № 23 «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» та відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та від...


Користуйтесь каналізацією правильно!
  26 березня 2021

Тривалий час населення нашого міста відчувало наслідки великомасштабних аварій на каналізаційних колекторах по вулицях Миру та Варчука. Влада міста доклала всіх зусиль для відновлення безперебійної роботи всіх каналізаційних мереж та каналізаційних станцій.Звертаємось до тієї категорії споживачів, які унітази та каналізаційні колодязі перетворюють у сміттєпроводи і скидають в них побутове сміття,...


Ремонтні роботи по вулицях Миру, Покришкіна
  25 березня 2021

25 березня 2021 року з 9-00 год. буде призупенене водопостачання в будинках Жовтневого містечка та вул.Покришкіна в зв`язку з проведенням ремонтних робіт і заміни запірної арматури в оглядових колодязях на мережах водопостачання . Просимо вибачення за тимчасові незручності.  


Ремонтні роботи по вул.Варчука

  Vladimir   28 липня 2020

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт на водомережі по вул.Варчука, 29 липня 2020 року з 9-00 до 17-00 год буде припинено водопостачання на будинки №№ 1/137, 1/138, 1/140, 1/141, 1/142, 1/143 по вул.Миру  та на будинки по вул.Варчука. Просимо зробити необхідний запас води.


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побавити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: