Останнє опубліковане

Споживачам централізованого водопостачання та водовідведення
  28 травня 2020

У зв’язку із провадженням карантинних заходів щодо не поширення короновірусної інфекції COVID-19 по всій території України, Верховна Рада ухвалила на позачерговому засіданні Парламенту 17.03.2020 р. Закони України № 3219, №3220, №2538, №2539, №530-ІХ, щодо боротьби із поширенням короновірусної інфекції COVID-19 на території нашої держави. В Законі України №  №530-ІХ  від 17.03.2020...


ВОДА У КРАНАХ СТАРОКОСТЯНТИНІВЦІВ БЕЗПЕЧНА
  25 травня 2020

За інформацію Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню .Крім того, водозабір у м. Старокостянтинів здійснюється з артезіанських свердловин глибиною до 75-100 метрів.ВООЗ також зазначає, що “на сьогодні немає жодних доказів того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або...


Основні фінансові показники за 2019 рік
  29 квітня 2020

Публічна інформація комунального підприємства "Водоканал" щодо основних фінансових показників діяльності за 2019 рік. Баланс (звіт про фінансовий станом на 31 грудня 2019 р.) S0100113 Ф1. Баланс.pdfЗвіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2019 рік.  S0100213 Ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах).pdf


Виправлено помилку при внесенні показників через платіжну систему Приват24
  28 квітня 2020

Багато наших споживачів, яки користуються системою Приват24,  скаржились на те, що не можуть оформити платіж, тому що  була виключена можливість введення поточного показника лічильника равного попередньому показнику.  Наприклад,  у випадку, коли немає споживання по лічильниках гарячої води (абонент користується бойлером), або якщо абонент сплочує борг за раніше введені показник...


Цифрова освіта. Як безкоштовно навчитись оплачувати комуналку не виходячи з дому.
  27 квітня 2020

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою № 849 від 29 вересня 2019 року, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта". На цій платформі кожний бажаючий може бекоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітнім серіалом. Наразі, на платформ...


Робота станції водопідготовки по провулку Величка

  Vladimir   12 лютого 2020

Вже більше місяця тестується робота станції водопідготовки по пров. Величка (житловий мікрорайон цукрового заводу), яку було введено в експлуатацію 30 грудня 2019 року .

Причиною будівництва станції водопідготовки стало невідповідність якості питної води в свердловині вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 по жорсткості та вмісту іонів заліза.

Проект «Реконструкція павільйону артезіанської  свердловини №13 по провулку Величка, 14 з влаштуванням станції водопідготовки в м. Старокостянтинів, Хмельницької області» був розроблений ТОВ фірмой "ОСТВА".

Роботи, відповідно до розробленого проекту,  виконувались на протязі 4-х місяців підприємством ТОВ «Моноліт ЦМ»,  на що було затрачено 3 100,6 тис. грн. коштів місцевого бюджету.

Станція водопідготовки містить в собі чотириступеневу технологію очистки:

 • Перший ступінь – очищення води від механічних домішок, піску, іржі та окалин. Рейтинг фільтрації до 130 мкм.
 • Другий ступінь – видалення марганцю, сірководню, зниження каламутності води і видалення окислених форм заліза.
 • Третій ступінь – пом’якшення води, очищення води від солей жорсткості. Іонообмінний процес заміщення солей жорсткості кальцію і магнію на солі натрію.
 • Четвертий ступінь – дозування розчину гіпохлориту натрію в очищену воду для знезараження.

Технологічне обладнання та фільтруючі матеріали, змонтовані на станції водопідготовки, виробництва Швейцарії, Німеччини, Італії , Франції та США.

Нагадаємо також, що  за кошти місцевого бюджету, у 2017 році були проведені роботи по ремонту свердловини по пров. Величка вартістю 153,0 тис. грн. та силами КП «Водоканал» проведені роботи по проекту «Реконструкція водопровідної мережі Ø100 мм по вул. Байдукова», близько 500 м.п., вартістю 314,8 тис. грн.

На даний час мешканці житлового мікрорайону цукрового заводу по вул. Байдукова, Величка, Київська та Старомлинська користуються водою, яка відповідає усім вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".


поділитись   
© 2017 Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал»
Офіційне веб представницто

development by WDG

 • Швидкий початок роботи

  Реєстрація займе на більше 5 хвилин, все що вам потрібно - номер рахунку, та сума останнього платежу. Сервіс доступний з будь якого пристрою при наявності Інтернету.
 • Контроль витрат

  Вичерпна інформація про ваш особовий рахунок: правова інформація, послуги, тарифи, нарахування, пільги та субсидії, ваші платежі тощо.
 • Подача показів лічильників

  Подавайте покази вчасно, контролюйте обсяги послуг які вам нараховуються. Інформація щодо усіх ваших лічильників: історія, покази по яким нараховуються обсяги споживання.
 • Оновлення інформація щодоби

  Інформація щодо стану рахунку оновлюється в автоматичному режимі кожного дня. Показ лічильника внесений сьогодні буде врахований на протязі доби, вже завтра ви зможете побавити нарахування по ньому.
"Кабінет Абонента"
електронний сервіс

Реєстрація

6 цифр
Скільки ви оплатили в поточному місяці ?

Вхід до кабінетуРеєстрація

Відновлення паролю: